Şartlar ve Koşullar

  1. Tüm ürün görselleri tanıtım amaçlı olup, görseller ve gerçek ürünler arasında farklılıklar olabilir.
  2. Satışa sunulan ürünlerin stok bilgileri daima güncel tutulmaktadır. Herhangi bir hatadan dolayı müşteri siparişi içerisinde yer alan ürünlerin stokta olmadığı fark edilirse müşteri isteği baz alınarak para iadesi ya da ürün değişimi gerçekleştirilir.
  3. Siparişi verilen ürünlerin ödemesi yapılmadığı sürece ürünler hazırlanma aşamasına girmez. Siparişi verilen ürünlerin ödeme süresi 24 saattir. Bu süre içerisinde ödemesini gerçekleştirmeyen siparişler iptal edilir.
  4. Sipariş hazırlama süreci ödeme alındıktan sonra başlar. Hafta sonu ve resmi tatillerin dışında 24 saat içerisinde siparişiniz kargoya verilir.
  5. Henüz kargolanmamış siparişleriniz için destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
  6. Kargonuzu teslim alırken lütfen paketinizin zarar görüp, görmediğini kontrol ediniz. Zarar görmüş kargo paketleri için lütfen kargo görevlisine rapor tutturarak teslim almayınız ve bize bilgi veriniz.
  7. Siparişiniz size ulaştığında eksik gelmesi ya da siparişinizinden farklı gelmesi durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Talebinize göre para iadesi ya da kargo ücretlerinin tarafımızdan karşılanarak ürün değişimi gerçekleştirilir.
  8. Bütün değişim ya da para iadesi durumlarının yapılabilmesi için almış olduğunuz ürünlerin ambalajları açılmamış olması gerekmektedir (Kilit kapak, shrink vb).
  9. 150 TL ve üzeri alışverişlerinde ÜCRETSİZ KARGO kampanyasından yararlanan müşterilerimizin gönderileri Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.